Życzenia z okazji Święta Policji

blog-img-08

Wójt Gminy Żórawina, w imieniu własnym, pracowników samorządowych oraz mieszkańców składa na ręce wszystkich funkcjonariuszy Policji najlepsze gratulacje i podziękowania za dotychczasową służbę w związku z przypadającym w dniu 24 lipca Świętem Policji. Wasze święto jest wspaniałą okazją, aby złożyć Wam serdeczne podziękowania za odpowiedzialną, rzetelną i pełną najwyższego profesjonalizmu służbę dla zwykłych obywateli. Służba w Policji jest trudna, pełna poświeceń, wyrzeczeń i ryzyka, wymaga doskonałego przygotowania fizycznego i psychicznego, fachowości i profesjonalizmu zawodowego. Dziś Policjanci muszą podejmować różne wyzwania, stawiać czoła niebezpieczeństwom oraz błyskawicznie dostosować się do coraz nowszych zagrożeń,  a także zmieniających się przepisów prawa, zwłaszcza w dobie obostrzeń epidemiologicznych.

Niech dalsza służba przyniesie Wam satysfakcję, honor i dumę z wykonywanych zadań.

Udostępnij: