Miejscowości i ulice

Wszystkie ulice i adresy można odszukać na mapach wroSIP 

Bogunów

ul. Jaśminowa, ul. Marii Konopnickiej, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Ślężna, ul. Parkowa

Bratowice

ul. Piastowska, ul. Polna

Zagródki

ul. Akacjowa, ul. Kwiatowa, ul. Malowana, ul. Motocyklowa, ul. Polna, ul. Wiśniowa

Brzeście

Galowice

ul. Brzoskwiniowa, ul. Dębowa, ul. Irysowa, ul. Jabłoniowa, ul. Jagodowa, ul. Klonowa, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Oławska, ul. Parkowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Poziomkowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Szczęśliwa, ul. Ślężna, ul. Tenisowa, ul. Truskawkowa, ul. Turniejowa, ul. Wiejska

Jaksonów

ul. 1-go Maja, ul. Działkowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ładna, ul. Łowiecka, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Ślężna, ul. Wrocławska

Jarosławice

Karwiany

ul. Akacjowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Fiołkowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jesionowa, ul. Kiełkowa, ul. Klonowa, ul. Komorowicka, ul. Lipowa, ul. Majowa, ul. Modrzewiowa, ul. Morelowa, ul. Owocowa, ul. Platonowa, ul. Polna, ul. Rzeplińska, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Wiosenna, ul. Wiśniowa, ul. Wspólna

Komorowice

ul. Mściwoja, ul. Starobaśniowa, ul. Ścibora, ul. Piastów, ul. Popiela, ul. Wiosenna, ul. Wizuna, ul. Wrocławska, ul. Ziemowita

Krajków

ul. Nowa, ul. Parkowa, ul. Południowa, ul. Wschodnia

Marcinkowice

Mędłów

ul. Akacjowa, ul. Bliźniacza, ul. Bzowa, ul. Czereśniowa, ul. Dąbrówki, ul. Dębowa, ul. Długopolska, ul. Jana II Dobrego, ul. Kamienna, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Władysława Łokietka, ul. Mieszka I, ul. Migdałowa, ul. Orzechowa, ul. Osiedlowa, ul. Piastów Śląskich, ul. Wesoła, ul. Wiśniowa, ul. Żeglarzy, ul. Żernicka

Milejowice

Mnichowice

ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Cisowa, ul. Dębowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jaśminowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Leszczynowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa

Nowojowice

Nowy Śleszów

Okrzeszyce

Pasterzyce

Polakowice

ul. Jana III Sobieskiego, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Wiedeńska, ul. Wrocławska

Przecławice

ul. Boczna, ul. Łąkowa, ul. Myśliwska, ul. Okrężna, ul. Strzelińska, ul. Tyniecka

Racławice Małe

Rynakowice

Rzeplin

ul. Akacjowa, ul. Bzowa, Al. Dębowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jaśminowa, Al. Kalifornijska, ul. Kalinowa, ul. Kasztanowa, Al. LED, Al. Anny Lewickiej, Al. Lipowa, Al. Anny Eleonor Roosevelt, Al. San Francisco, ul. Sosonowa, ul. Wrocławska

Stary Śleszów

ul. Boczna, ul. Kwiatowa, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Ogrodowa, ul. Oławska, ul. Parkowa, ul. Piękna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Strzelińska, ul. Ślężna, ul. Wrocławska, ul. Zacisze

Suchy Dwór

ul. Agrestowa, ul. Dębowa, ul. Dworska, ul. Główna, ul. Gruszkowa, ul. Irysowa, ul. Jaśminowa, ul. Kobierzycka, ul. Leśna, ul. Lipcowa, ul. Lisia, ul. Majowa, ul. Malinowa,  ul. Miodowa, ul. Parkowa, ul. Rysia, ul. Siechnicka, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Szlachecka, ul. Wilcza, ul. Wrocławska, ul. Zajęcza

Szukalice

Turów

ul. Akacjowa, ul. Ametysowa, ul. Bursztynowa, ul. Chabrowa, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Krótka, ul. Lawendowa, ul. Lipowa, ul. Makowa, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Parafialna, ul. Ptasia, ul. Rubinowa, ul. Spokojna, ul. Szmaragdowa, ul. Wrocławska, ul. Wrzosowa

Węgry

ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Adama Mickiewicza, ul. Miodowa, ul. Młyńska, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Ogrodnicza, ul. Osiedlowa, ul. Polna, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Strzelińska, ul. Szkolna, ul. Wincentego Witosa

Wilczków

ul. Główna, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Adama Mickiewicza, ul. Południowa, ul. Słoneczna, ul. Tęczowa, ul. Wołyńska, ul. Zachodnia

Wilkowice

Wojkowice

ul. Akacjowa, ul. Cicha, ul. Kasztanowa, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, Al. Niepodległości, ul. Radosna, ul. Rajdowa, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Szczęśliwa, ul. Wesoła, ul. Wrocławska, ul. Zdrowa

Żerniki Wielkie

ul. Badawcza, ul. Lipowa, ul. Młynarska, ul. Wrocławska

Żórawina

ul. Marii Reginy Janeckiej, ul. Kwiatowa, ul. Sportowa, Al. Niepodległości,ul. Bankowa, ul. Osiedleńcza, ul. Polna, ul. Kolejowa, ul. Małowiejska,ul. Bolesława Chrobrego, ul. Urzędnicza, ul. Wrocławska, ul. Zaułek, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Gimnazjalna, ul. Adama Mickiewicza,ul. Mikołaja Kopernika, ul. Bolesława Prusa, ul. Kasztanowa, ul. Leszczynowa, ul. Lipowa, ul. Wiśniowa, ul. Owocowa, ul. Porzeczkowa, ul. Brzoskwiniowa, ul.Morelowa, ul. Śliwkowa, ul. Truskawkowa, ul. Poziomkowa, ul. Gwiaździsta,ul. Księżycowa, ul. Słoneczna, ul. Władysława Jagiełły, ul. Transportowa,ul. Malinowa, ul. Świerkowa, ul. Polarna, ul. Jagodowa, ul. Agrestowa,ul. Czereśniowa, ul. Badawcza, ul. Fiołkowa, ul. Gruszkowa, ul. Jabłeczna, ul. Jeżynowa, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Tęczowa