Miejscowości i ulice

Wszystkie ulice i adresy można odszukać na mapach wroSIP 

Bogunów

ul. Jaśminowa, ul. Marii Konopnickiej, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Ślężna, ul. Parkowa

Bratowice

ul. Piastowska, ul. Polna

Zagródki

ul. Akacjowa, ul. Kwiatowa, ul. Malowana, ul. Motocyklowa, ul. Polna, ul. Wiśniowa, ul. Jesionowa

Brzeście

Galowice

ul. Wiejska, ul. Sportowa, ul. Kwiatowa, ul. Jabłoniowa, ul. Ślężna, ul. Parkowa,  ul. Irysowa, ul. Polna, ul. Szczęśliwa, ul. Leśna, ul. Słoneczna, ul. Turniejowa, ul. Tenisowa, ul. Krótka, ul. Pogodna, ul. Dębowa, ul. Oławska, ul. Truskawkowa, ul. Sosnowa, ul. Poziomkowa, ul. Jagodowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Klonowa

Jaksonów

ul. Ładna, ul. 1-go Maja, ul. Słoneczna, ul. Wrocławska, ul. Kasztanowa, ul. Sportowa, ul. Ślężna, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Lipowa, ul. Łowiecka, ul. Leśna, ul Działkowa, ul. Jesionowa, ul. Gajowa

Jarosławice

Karwiany

ul. Komorowicka, ul. Majowa, ul. Polna, ul. Rzeplińska, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Morelowa, ul. Wiśniowa, ul. Akacjowa, ul. Jesionowa, ul. Dębowa, ul. Klonowa, ul. Wspólna, ul. Wiosenna, ul. Wrocławska, ul. Fiołkowa, ul. Modrzewiowa, ul. Jarzębinowa, ul. Owocowa, ul. Platanowa, ul. Kiełkowa,
ul. Lipowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Żurawinowa, ul. Kokosowa, ul. Cedrowa

Komorowice

ul. Wiosenna, ul. Wrocławska, ul. Wizuna, ul. Ścibora, ul. Ziemowita, ul. Mściwoja, ul. Starobaśniowa, ul. Popiela, ul. Piastów, ul. Sambora

Krajków

ul. Południowa, ul. Nowa, ul. Wschodnia, ul. Parkowa, ul. Nowowiejska, ul. Logistyczna, ul. Wawelska

Marcinkowice

Mędłów

ul. Długopolska, ul. Żernicka, ul. Osiedlowa, ul. Akacjowa, ul. Dębowa, ul. Czereśniowa, ul. Wiśniowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Bzowa, ul. Kamienna, ul. Żeglarzy, ul. Orzechowa ul. Dąbrówki, ul. Mieszka I, ul. Piastów Śląskich, ul. Wesoła, ul. Bliźniacza, ul. Jana II Dobrego, ul. Władysława Łokietka, ul. Migdałowa, ul. Wodna, ul. Liliowa

Milejowice

Mnichowice

ul. Lipowa, ul. Dębowa, ul. Bukowa, ul. Kasztanowa, ul. Topolowa, ul. Jarzębinowa, ul. Akacjowa, ul. Świerkowa, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa, ul. Cisowa, ul. Leśna,  ul. Jesionowa, ul. Jaśminowa, ul. Brzozowa, ul. Wierzbowa, ul. Leszczynowa

Nowojowice

Nowy Śleszów

Okrzeszyce

Pasterzyce

Polakowice

ul. Krótka, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Kwiatowa, ul. Wrocławska, ul. Wiedeńska, ul. Parkowa, ul. Cesarska, ul. Akacjowa, ul. Azaliowa, ul. Śliczna, ul. Stawowa

Przecławice

ul. Boczna, ul. Łąkowa, ul. Myśliwska, ul. Okrężna, ul. Strzelińska, ul. Tyniecka, ul. Letnia, ul. Spacerowa, ul. Świetlicowa, ul. Cukrowa, ul. Słodka

Racławice Małe

Rynakowice

Rzeplin

al. Lipowa, ul. Akacjowa, ul. Jaśminowa, ul. Kasztanowa, ul. Kalinowa, ul. Bzowa, ul. Jarzębinowa, Aleja LED, Aleja Anny Lewickiej, Aleja Kalifornijska, Aleja Anny Eleonor Roosevelt, Aleja Dębowa, Aleja San Francisco, ul. Wrocławska, ul. Sosnowa, ul. Tymiankowa, ul. Laurowa, ul. Orla, ul. Sokola

Stary Śleszów

ul. Oławska, ul. Polna, ul. Ślężna, ul. Słoneczna, ul. Strzelińska, ul. Wrocławska, ul. Boczna, ul. Piękna, ul. Ogrodowa, ul. Kwiatowa, ul. Spokojna, ul. Parkowa, ul. Lipowa, ul. Zacisze, ul. Modrzewiowa, ul. Rodzinna, ul. Wiosenna, ul Racławicka, ul. Ziołowa

Suchy Dwór

ul. Wrocławska, ul. Główna, ul. Dębowa, ul. Agrestowa, ul. Irysowa, ul. Malinowa, ul. Lisia, ul. Kobierzycka, ul. Majowa, ul. Parkowa, ul. Szlachecka, ul. Dworska, ul. Jaśminowa, ul. Leśna, ul. Miodowa, ul. Lipcowa, ul. Słoneczna, ul. Siechnicka, ul. Sosnowa, ul. Wilcza, ul. Zajęcza, ul. Gruszkowa, ul. Rysia, ul. Lawendowa, ul. Rycerska, ul. Chłopska

Szukalice

ul. Magnoliowa, ul. Konwaliowa

Turów

ul. Osiedlowa, ul. Krótka, ul. Parafialna, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Wrocławska, ul. Akacjowa, ul. Lawendowa, ul. Chabrowa, ul. Ptasia, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Wrzosowa, ul. Makowa, ul. Spokojna, ul. Rubinowa, ul. Szmaragdowa, ul. Ametystowa, ul. Bursztynowa, ul. Marmurowa, ul. Zaciszna, ul. Wspólna

Węgry

ul. Polna, ul. Strzelińska, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Ogrodnicza, ul. Młyńska, ul. Adama Mickiewicza, ul. Szkolna, ul. Osiedlowa, ul. Wincentego Witosa, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa, ul. Krótka, Słoneczna, ul. Mikołaja Kopernika,ul. Szafirowa, ul. Spacerowa, ul. Podróżnicza

Wilczków

ul. Główna, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Adama Mickiewicza, ul. Słoneczna, ul. Południowa, ul. Wołyńska, ul. Tęczowa, ul. Zachodnia, ul. Wilcza, ul. Krańcowa, ul. Zgodna, ul. Północna, ul. Życzliwa, ul. Przystankowa, ul. Henryka Brodatego, ul. Rakietowa

Wilkowice

Wojkowice

ul. Słoneczna, ul. Rajdowa, ul. Spokojna, ul. Leśna, ul. Kasztanowa, ul. Akacjowa, ul. Wrocławska, ul. Kwiatowa, ul. Zdrowa, ul. Szczęśliwa, ul. Wesoła, ul. Cicha, ul. Radosna, Al. Niepodległości, ul  Skowronkowa, ul. Wspólna

Żerniki Wielkie

ul. Badawcza, ul. Lipowa, ul. Młynarska, ul. Wrocławska

Żórawina

ul. Marii Reginy Janeckiej, ul. Kwiatowa, ul. Sportowa, Al. Niepodległości, ul. Bankowa, ul. Osiedleńcza, ul. Polna, ul. Kolejowa, ul. Małowiejska, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Urzędnicza, ul. Wrocławska, ul. Zaułek, ul. Lipowa, ul. Gimnazjalna, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Adama Mickiewicza, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Bolesława Prusa, ul. Kasztanowa, ul. Leszczynowa, ul. Wiśniowa, ul. Owocowa, ul. Porzeczkowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Morelowa, ul. Śliwkowa, ul. Truskawkowa, ul. Poziomkowa, ul. Gwiaździsta, ul. Księżycowa, ul. Słoneczna, ul. Władysława Jagiełły, ul. Transportowa, ul. Malinowa, ul. Świerkowa, ul. Polarna, ul. Jagodowa, ul. Agrestowa, ul. Czereśniowa, ul. Badawcza, ul. Fiołkowa, ul. Jabłeczna, ul. Gruszkowa, ul. Jeżynowa, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Tęczowa, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Kosmiczna, ul. Granitowa, ul. Winogronowa, ul. Usługowa, ul. Produkcyjna, ul. Magazynowa, ul. Hurtowa, ul. Różana, ul. Borówkowa, ul. Jaśminowa, ul. Jaworowa, ul. Wiązowa