Życzenia na Dzień Strażaka

blog-img-08

Z okazji dnia Św. Floriana – Patrona strażaków, mam zaszczyt złożyć wszystkim strażakom i weteranom służby pożarniczej Gminy Żórawina najserdeczniejsze życzenia satysfakcji z tej zaszczytnej służby oraz wszelkiej pomyślności i osobistego szczęścia.

Dziękując za dotychczasową współpracę, przekazuję serdeczne życzenia spełnienia zamierzeń Zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Proszę również o przyjęcie najlepszych życzeń dla Waszych rodzin.

Dziękuję również za ofiarność i codzienną gotowość do niesienia pomocy w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa. Kilka miesięcy temu stanęliście przed wielkim wyzwaniem, na które nikt nie był przygotowany. Mogę powiedzieć, że jestem dumny z Was jak podeszliście do sprawy, jak bezinteresownie pomagacie nam w najtrudniejszym czasie i cały czas jesteście gotowi do niesienia pomocy. Jednocześnie życzę Państwu sprostania wszystkim nowym wyzwaniom. Niechaj duma z osiągniętych wyników nigdy Was nie opuszcza.

 

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego                                            

 ZOSP RP  w Żórawinie                                                                       

dh Jan Żukowski                                        

Udostępnij: