XXV edycja „Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego na rok szkolny 2024/2025”

powiatwr2

Zarząd Powiatu Wrocławskiego po raz kolejny ogłasza program, którego celem jest wspieranie edukacji uzdolnionej młodzieży poprzez wyłonienie najzdolniejszych uczniów, objęcie ich mecenatem Powiatu Wrocławskiego oraz finansowe wspieranie ich rozwoju w okresie pobierania nauki w dziennej szkole ponadpodstawowej dla młodzieży – liceum ogólnokształcącym lub technikum, jako wyraz uznania dla prezentowanego poziomu osiągnięć oraz forma pomocy w dalszym rozwoju.

Stypendium mogą otrzymać uczniowie, którzy w roku szkolnym, na który przyznawane są stypendia będą uczyć się w dziennych szkołach ponadpodstawowych dla młodzieży – liceum ogólnokształcącym lub technikum (w tym również tegoroczni absolwenci szkół podstawowych) – oraz spełniają kryteria określone dla danej kategorii stypendium.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem: https://www.powiatwroclawski.pl/948-program-stypendialny-rady-powiatu-wroclawskiego.html#site_desc

 

Udostępnij: