Utrudnienia w ruchu związane z Festiwalem 4 Żywiołów

blog-img-08

W związku z planowanym w dniu 11 września 2016 r. w godz. 12:00-20:00 Festiwalem 4 Żywiołów, który odbędzie się w parku w Żórawinie, nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Mikołaja Kopernika.

W w/w dniu przedmiotowa droga zostanie wyłączona z ruchu na odcinku od Szkoły Podstawowej do Gimnazjum. Mieszkańcy, którzy włączą się do ruchu ul. Mikołaja Kopernika od strony Alei Niepodległości będą mogli bez problemu skręcić w prawo w ul. Urzędniczą, ponieważ w najbliższą niedzielę nie będą obowiązywać znaki zakazu na łączniku ul. Mikołaja Kopernika i Urzędniczej. Ponadto, mieszkańcy Żórawiny nie będą mieć problemów z dotarciem do swoich posesji znajdujących się przy ul. Mikołaja Kopernika i Urzędniczej.

Jednocześnie informujemy, że bezpłatny parking dla samochodów osobowych znajdować się będzie przy Alei Niepodległości na tzw. „Placu strażackim”. Dojazd do parkingu będzie specjalnie oznakowany w dniu Festiwalu.

Udostępnij: