Urząd Gminy zamknięty dla bezpośredniej obsługi interesantów

blog-img-08

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, z dniem 16 marca 2020 r. do 27 marca zamykamy Urząd Gminy dla bezpośredniej obsługi interesantów. W tym czasie Urząd będzie funkcjonował wewnętrzne codziennie w godzinach 8:00 – 14:00, toteż zapraszam do kontaktu z pracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy e-PUAP lub telefonicznie. Dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów znajdą Państwo na stronie https://www.gminazorawina.pl/dane-teleadresowe. Wszelkie dokumenty w sprawach terminowych, w tym decyzje wydawane w ramach toczących się postępowań zostaną Państwu doręczone drogą pocztową.

Ograniczenie dotyczy także Urzędu Stanu Cywilnego, w którym osobiście można zgłaszać jedynie przypadki zgonów. Zgodnie z planem odbędą się również ceremonie ślubne, jednak wprowadzamy ograniczenie ilości uczestników do nowożeńców oraz świadków.

Licząc na Państwa zrozumienie dla wprowadzanych środków ostrożności, zapewniam wszystkich mieszkańców Gminy, że nałożone ograniczenia pozostaną w mocy tak krótko, jak tylko będzie to możliwe.

Wójt

Jan Żukowski

Udostępnij: