Nabór do oddziału przygotowawczego szkół ponadpodstawowych dla młodzieży – uchodźców z Ukrainy / Набір на підготовче відділення загальноосвітніх шкіл для молоді – біженців з України

Flag_of_Ukraine.svg

Powiat Wrocławski wydłuża nabór do oddziału przygotowawczego szkolnictwa ponadpodstawowego, organizowanego w ramach wsparcia młodzieży – uchodźców z Ukrainy, dla uczniów w wieku od 16 lat, którzy mają ukończone co najmniej 8 lat nauki szkolnej w systemie edukacji Ukrainy. Nabór do oddziału potrwa do 15 kwietnia 2022 r.

W przypadku zebrania grupy uczniów chętnych do pobierania nauki w oddziale przygotowawczym będzie on funkcjonował w liceum ogólnokształcącym w Sobótce w miesiącu kwietniu 2022 r. (w Powiatowym Zespole Szkół Nr 3 w Sobótce).

W załącznikach poniżej podane są szczegółowe informacje w języku polskim i ukraińskim.

Вроцлавський повіт поширює набір до підготовчого блоку середньої освіти, організованого в рамках підтримки молоді – біженців з України, для учнів віком від 16 років, які закінчили не менше 8 років шкільної освіти в системі освіти України. Набір у відділення триватиме до 15 квітня 2022 року.

У додатках нижче наведено детальну інформацію польською та українською мовами.

 

Udostępnij: