Konkurs „Moja okolica pięknieje dzięki RPO”

Zapraszamy dolnoœlšskich gimnazjalistów do wzięcia udziału w konkursie „Moja okolica pięknieje dzięki RPO”! Tegoroczna edycja jest szczególna, gdyż przypada w szczególnš rocznicę: 10 lat temu Polska wstšpiła do Unii Europejskiej.

Po raz kolejny macie szansę pokazać, co w Waszej miejscowoœci, gminie, powiecie, województwie zmieniło się dzięki unijnym dotacjom.
Czekamy na prace artystyczne, którymi mogš być rysunki, grafiki, animacje, komiksy, gazetki szkolne, fotoreportaże, albumy, filmy, akwarele….
Warunek jest jeden: Wasze prace muszš dotyczyć inwestycji, która została dofinansowana z programu regionalnego dla naszego województwa.
Nadesłane do 18 marca 2014 r. materiały oceni jury i wyłoni pięć drużyn, które zaprosimy do finału.

Wielka gala konkursu odbędzie się 1 maja we Wrocławiu, podczas pikniku zwišzanego z jubileuszem wstšpienia Polski do UE, zatem występ w finale trzeba tak zaplanować, aby można było zaprezentować się w plenerze.

Na laureatów czekajš atrakcyjne nagrody: tablety, odtwarzacze multimedialne, smartfony…

Ważne terminy:
ˇ do 18 marca 2014 r. – nadsyłanie prac artystycznych do siedziby organizatora;
ˇ do 10 kwietnia 2014 r. – wyłonienie uczestników II ETAPU;
ˇ maj 2014 r. – finał konkursu.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt konkursyrpo@dolnyslask.pl lub telefonicznie: 71/ 776 94 66.

Informacje o konkursie