Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023

Szkoła

Szanowni Państwo, Dyrektorzy i Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice i Uczniowie

Za Wami kolejny rok szkolny, który przyniósł wiele wyzwań, twórczych działań, ważnych inicjatyw i istotnych zmian w Waszym życiu. Dzisiejszy to chwila, na którą wszyscy z niecierpliwością czekamy. Niech te dwa miesiące będą czasem spędzonym w gronie najbliższych Wam osób, okresem odkrywania nowych, inspirujących miejsc. Okres wakacji to również odpowiedni czas na skierowanie słów podziękowań do wszystkich Państwa, z którymi współpracuję na co dzień.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję zakończenia nauki w roku szkolnym 2022/23, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

Rodzicom dziękuję za  za ogrom pracy, którą włożyliście Państwo w naukę  i wychowanie uczniów – swoich dzieci.

Dziękuję także całej kadrze niepedagogicznej za codzienny trud pracy często niezauważalny dla innych.

Szczególne słowa kieruję do uczniów ostatnich klas – absolwentów  szkoły. Niech czas spędzony w naszej szkole będzie dla Was miłym wspomnieniem oraz niech rozwija w Was nieprzemijające wartości dobra, piękna i prawdy.

Z nadzieją, że spotkamy się we  wrześniu, życzę Państwu , dzieciom udanego i zasłużonego wakacyjnego wypoczynku.

 

Jan Żukowski

Wójt Gminy Żórawina

Udostępnij: