Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt_20231221_073536_0000

Szanowni Mieszkańcy,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, pragniemy skierować do Państwa wyrazy szacunku i życzenia. Niech ten czas będzie dla Was okazją do refleksji nad mijającym rokiem oraz źródłem nadziei na lepszą przyszłość.

Pragniemy złożyć Państwu życzenia spokoju, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Święta będą dla Państwa czasem wytchnienia i radości, spędzonym w gronie najbliższych. Życzymy także, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł obfitość sukcesów w realizacji planów oraz rozwój naszej wspólnoty lokalnej. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaangażowanie i współpracę, która stanowi fundament naszego wspólnego rozwoju.

Z wyrazami szacunku, Wójt Jan Żukowski oraz Pracownicy Urzędu Gminy Żórawina

Udostępnij: