Życzenia na Dzień Strażaka

Florian_small

Z okazji dnia Św. Floriana – Patrona strażaków, mam zaszczyt złożyć wszystkim strażakom i weteranom służby pożarniczej Gminy Żórawina najserdeczniejsze życzenia satysfakcji z tej zaszczytnej służby oraz wszelkiej pomyślności i osobistego szczęścia.

Dziękując za dotychczasową współpracę, przekazuję serdeczne życzenia spełnienia zamierzeń Zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Proszę również o przyjęcie najlepszych życzeń dla Waszych rodzin.

Dziękuję również za ofiarność i codzienną gotowość do niesienia pomocy. Bezinteresownie pomagacie nam w najtrudniejszym czasie i cały czas jesteście gotowi do poświecenia. Życzę Wam sprostania wszystkim nowym wyzwaniom. Niechaj duma z osiągniętych wyników nigdy Was nie opuszcza.

 

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego                                            

 ZOSP RP  w Żórawinie                                                                       

dh Jan Żukowski  

Udostępnij: