Zmieniona wersja programu „Czyste Powietrze”, która obowiązuje od 15 lipca 2022 r.

Czyste powietrze small

Zapraszamy do zapoznania się ze zmienioną wersją programu „Czyste Powietrze”, która obowiązuje od 15 lipca 2022 r. Zmiany obejmują m.in. prefinansowanie w II i III części Programu (podwyższony i najwyższy poziom dofinansowania)

Szczegółowe informacje pod linkiem:

https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/

Punkt Konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” na mocy porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu czynny jest w Urzędzie Gminy w Żórawinie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy .                                                                                                         

Kontakt telefoniczny pod numerem 71-381-41-48.

Zapraszamy do korzystania z punktu.

 

Udostępnij: