Zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 70

img-20200422-wa0006-1024x768

Od poniedziałku 2 stycznia 2023 roku wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów linii 70. Większość kursów zostanie skrócona do Nowojowic, natomiast wszystkie autobusy w obu kierunkach pojadą przez przystanek naprzeciwko kościoła Świętej Trójcy w Żórawinie, co pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa uczniów dojeżdżających do szkoły przy ulicy Kopernika.

Kolejna zmiana dotyczy trasy przejazdu przez Żerniki Wrocławskie, gdzie w centrum miejscowości będzie możliwość przesiadki na linie uruchamiane w ramach Siechnickiej Komunikacji Publicznej.

W związku ze zmianą rozkładu jazdy pociągów poprawione zostało również skomunikowanie autobusów na stacji PKP w Żórawinie.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami. Szczegółowy rozkład jazdy znajdą Państwo w załączniku.

Życzymy przyjemnej podróży!

Udostępnij: