Aktualizacja – Zmiany na linii autobusowej nr 903

230203962_2871984599719370_882443092478231882_n

Od dnia 26 lipca 2022 r. przywrócona zostanie obsługa miejscowości Biestrzyków, Suchy Dwór oraz Mędłów autobusami linii nr 903.

Linia 903 będzie kursowała na trasie:

TARNOGAJ – Tarnogajska – Gazowa – Morwowa – Świeradowska – GAJ – Świeradowska – Borowska – Grota-Roweckiego – BIESTRZYKÓW – SUCHY DWÓR – skrzyżowanie MĘDŁÓW – (przejazd w obu kierunkach) ul. Kalifornijska, al. San Francisco, al. LED – powrót na ul. Wrocławską – skręt w lewo przy firmie Drob-fish – przejazd pod autostradą A4 – RZEPLIN ul. Akacjowa – RZEPLIN ul. Lipowa – SZUKALICE – ŻÓRAWINA-OSIEDLE – ŻÓRAWINA

  • zgodnie z załączoną mapką poglądową.

Obsługa podróżnych na skrzyżowaniu Rzeplin/Mędłów w obu kierunkach będzie odbywać się z przystanku po stronie parku przemysłowego w rejonie alei San Francisco.

Prosimy o zwrócenie uwagi na informacje umieszczone na tablicach kierunkowych.

Uwaga! Na trasie objazdu, ze względu na infrastrukturę drogą należy zachować szczególną ostrożność (wąski przejazd, mijanki, drzewa, brak oznakowania pobocza, dzika zwierzyna itp.). Proszę o zgłaszanie wszelkich uwag, utrudnień dotyczących ww. trasy.

Linia 903 nie będzie pomijała żadnego przystanku ze swojej stałej trasy przejazdu. Informuję również, że przystanek „Suchy Dwór-skrzy. Mędłów” (kierunek Żórawina) będzie obsługiwał oba kierunki: Żórawina i Tarnogaj.
Proszę, aby kierowcy zwracali uwagę na pasażerów oczekujących na przystanku „Suchy Dwór-skrzy. Mędłów (kierunek Tarnogaj).

Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzonym objazdem możliwe są kilkuminutowe opóźnienia, szczególnie w przypadku autobusów odjeżdżających w kierunku Wrocławia.

 

Autobusy powinny zostać oznakowane napisem „ZMIANA TRASY”.

Zmiana zostaje wprowadzona w trybie awaryjnym m.in. do czasu uzyskania oficjalnych informacji o udostępnieniu przejazdu przez wiadukt.

Wszelkie dodatkowe informacje będą przekazywana na bieżąco.

Udostępnij: