ZMIANY NA LINIACH AUTOBUSOWYCH URUCHAMIANYCH PRZEZ PKS w OŁAWIE

img-20200422-wa0006-1024x768

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ciągu drogi gminnej z Żórawiny do Turowa, w dniach 11-15 lipca 2022 r. autobusy linii nr 70 kursować będą w obu kierunkach przez Wojkowice z nawrotem w okolicach stacji kolejowej w Żórawinie. W związku z tym powstać mogą kilkuminutowe opóźnienia w stosunku do obowiązującego rozkładu jazdy. Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będzie obsługiwany przystanek obok kościoła parafialnego w Turowie – wsiadanie i wysiadanie pasażerów będzie możliwe na przystankach w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395 (dawne przystanki PKS).

Jednocześnie od dnia 11 lipca 2022 r. w związku z niewielkim zainteresowaniem pasażerów PKS w Oławie zawiesza kursy autobusów na trasie Oława – Gęsice – Rynakowice – Okrzeszyce – Święta Katarzyna. Tym samym na okres wakacji zawieszone zostają kursy linii nr 72.

Przepraszamy za utrudnienia.

Udostępnij: