Utrudnienia w ruchu drogowym dla mieszkańców  ul. Śliwkowej, Czereśniowej, Malinowej, Brzoskwiniowej, Morelowej, Jabłecznej, Jeżynowej, Gruszkowej

warning-sign-ge4b39f0b5_1280

Wykonawca robót, firma Przedsiębiorstwo Instalacji Sieci CO, WOD-KAN. I GAZ Usługi Ogólnobudowlane Zbigniew Karaś ul. Chabrowa 4, 52-200 Wysoka działając na zlecenie Gminy Żórawina zawiadamia, że od dnia 03.07.2023 r.  w związku z realizacją inwestycji p.n.: ROZBUDOWA SYSTEMU KANALIZACJI W AGLOMERACJI ŻÓRAWINA – ETAP II w formule zaprojektuj i wybuduj – Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Żórawina, nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym dla mieszkańców  ul. Śliwkowej, Czereśniowej, Malinowej, Brzoskwiniowej, Morelowej, Jabłecznej, Jeżynowej, Gruszkowej:

– utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Truskawkowej w związku z robotami drogowymi – ułożenie nawierzchni asfaltowej.

 Za utrudnienia przepraszamy.

Udostępnij: