Zmiana godzin osobistej obsługi interesantów Urzędu Gminy.

blog-img-08

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym uprzejmie informujemy, iż Urząd Gminy w Żórawinie przyjmuje interesantów na parterze budynku przy ul. Kolejowej 6 oraz al. Niepodległości 15 (Ewidencja Ludności, Sprawy meldunkowe i dowody osobiste) w godzinach od 08:00 do 12:00.

W godz. 12:00 – 15:00 Urząd pracuje wyłącznie wewnętrznie. Jednocześnie prosimy o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w budynkach Urzędu Gminy w Żórawinie tylko do spraw koniecznych do czasu ustabilizowania się zaistniałej sytuacji epidemiologicznej.

Zachęcamy Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi do komunikacji i załatwiania spraw drogą telefoniczną, mailową, tradycyjną drogą pocztową lub przez skrzynkę ePUAP.

Dodatkowo, przed wejściem do Urzędu Gminy powieszona  została skrzynka podawcza na korespondencję z Urzędem Gminy.  Ze względów technicznych i organizacyjnych korespondencja powinna być spakowana do opisanej i zamkniętej koperty. 

 

Udostępnij: