Wrocławski Zespół Szkół Gastronomicznych w Żórawinie

ZSG_wizyta 2021.11.24_2
24 listopada 2021 roku w Urzędzie Gminy Żórawina gościła delegacja Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu.
Gmina Żórawina przekazała „SERCE” na nakrętki zbierane w celach charytatywnych przed budynkiem szkoły. Była to odpowiedź na zapytanie Dyrekcji placówki oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu w sprawie włączenia się naszego samorządu w promowanie działań charytatywnych. Pozwoli to zwiększyć możliwości wspierania potrzebujących.
 
16 listopada dzięki życzliwości Firmy Usługowo-Budowlanej Bronowicki Józef z Bogunowa zawieziono „SERCE” do Wrocławia a już w następnym tygodniu uczniowie z opiekunami odwiedzili urząd z własnoręcznie wykonanym słodkim poczęstunkiem.
 
Gmina Żórawina sukcesywnie zwiększa ilość „SERC”, które dotychczas znalazły swoje miejsce między innymi w Żórawinie (przy przedszkolu), Węgrach, Starym Śleszowie, Karwianach, Suchym Dworze, Jaksonowie oraz właśnie przy Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu.
 
Uczniowie ZSG we Wrocławiu dziękują Wójtowi Gminy Żórawina oraz mieszkańcom za wsparcie ich działalności charytatywnej.
Udostępnij: