Ze Szklarskiej Poręby do Augustowa – na rowerach przez Żórawinę!!!

blog-img-08

9 lipca 2009 roku Żórawinę odwiedzš uczestnicy pokonujšcy trasę rowerowš Trójkowej Magistrali Szklarska Poręba – Augustów. Uczestnicy przejadš na rowerach ponad 700 km z zimowej do letniej stolicy Trójki, z gór nad jeziora, z zachodu na wschód Polski! Jako jeden z siedmiu przystanków organizatorzy wybrali właœnie naszš Żórawinę.
Wszystkich chętnych którzy chcš bliżej zapoznać się z uczestnikami, historiš, trasš przejazdu oraz otrzymać materiały promocyjne serdeczne zapraszamy w czwartek 9 lipca w okolicę koœcioła Œwiętej Trójcy gdzie około godziny 16 powitamy jadšcych trasš rowerzystów. W miejscu tym zostanie również otwarty punkt promocyjno informacyjny, który poprowadzi Burmistrz Szklarskiej Poręby Arkadiusz Wichniak.

Patronat medialny objęło Polskie Radio Trójka.
Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij: