Zdjęcia z uroczystego wręczenia laptopów sołtysom

blog-img-08

Uroczyste wręczenie laptopów i drukarek laserowych sołtysom gminy Żórawina odbyło się 5 listopada 2010 w Gminnym Centrum Kultury w Żórawinie.

Sprzęt został dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach projektu pt.: „Rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej na obszarze Powiatu Wrocławskiego i 7 gmin oraz wprowadzenie i zwiększenie dostępności elektronicznych usług dla mieszkańców i podmiotów gospodarczych regionu powiatu i gmin: Czernica, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Żórawina” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Udostępnij: