Zbliża się końcowy termin na rozliczenie z fiskusem dochodów za 2016 r.

blog-img-08

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu przypomina, iż z dniem 2  maja  2017 r. upływa termin na złożenie zeznań podatkowych za 2016 r. W związku z powyższym w tym dniu tj. 2 maja 2017 r. zeznania podatkowe za 2016 r. będzie można złożyć w tut. Urzędzie w godzinach: 7:30 – 15:30 – na Sali obsługi, a po godzinach pracy – w skrzynce podawczej, znajdującej się w holu Urzędu (bez możliwości uzyskania potwierdzenia złożenia zeznania podatkowego). 

Ponadto 27 i 28 kwietnia 2017 r. tj. czwartek i piątek będą wydłużonymi dniami pracy Urzędu – do godziny 18:00.

Termin złożenia zeznania rocznego za 2016 rok upływa z dniem 2 maja 2017 roku.

Nie czekaj do ostatniej chwili! Rozlicz się już dziś, a w przypadku wystąpienia podatku do zapłaty, na uregulowanie go masz czas do 2 maja 2017 roku.

Jednocześnie Naczelnik tut. Urzędu zachęca do składania zeznań podatkowych za 2016 r. (jak również wszystkich innych rozliczeń podatkowych) w formie elektronicznej za pośrednictwem strony Ministerstwa Finansów: www.e-deklaracje.gov.pl.  Jest to bowiem bezpieczny, najszybszy, najprostszy i przede wszystkim darmowy sposób składania deklaracji.

 

Udostępnij: