Zawiadomienie o spotkaniu w sprawie budowy/rozbudowy autostrady A4 Legnica Południe (z węzłem) – Wrocław Wschód (bez węzła)/ węzeł Stary Śleszów (z węzłem) i budowa drogi ekspresowej S5 Sobótka- Bolków

ikonka autostrady

Konsorcjum firm IVIA i Multiconsult Polska na zlecenie GDDKIA O/Wrocław opracowuje dokumentację projektową etapu STEŚ z elementami Koncepcji Programowej i Programem Funkcjonalno-Użytkowym wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.:
Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe (z węzłem) – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów (z węzłem) i budowa drogi ekspresowej S5 Sobótka – Bolków.

Zaplanowane jest przeprowadzenie spotkania dla prezentacji obecne zaawansowanie prac projektowych oraz podsumowanie pierwszego spotkania informacyjnego z początku bieżącego roku.

Informujemy, że spotkanie odbędzie się stacjonarnie 16 listopada 2022r. w godzinach 16:00 – 19:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Kobierzycach, przy ul. Dębowej 20.

Udostępnij: