Zawalczmy razem o samochód ratowniczo-gaśniczy dla Strażaków OSP!

blog-img-08

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Żórawinie zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Żórawina o wzięcie udziału w wyborach na Prezydenta RP. Dzięki temu będziemy mieli szansę na pozyskania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednej z naszych jednostek OSP.

Zostaną Państwo naszymi bohaterami jeżeli już w tą niedzielę 12 lipca br. weźmiecie udział w wyborach prezydenckich i oddacie swój głos na jednego z kandydatów. To nic Nas wszystkich nie kosztuje a wspólnie możemy zyskać wiele!

Frekwencja wyborcza w I turze wyborów prezydenckich w Gminie Żórawina wyniosła 69,19%. Liczymy, że uda się ten wynik zdecydowanie pobić.

 

Czytaj więcej na:

https://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Bedzie-kolejna-edycja-Bitwy-o-wozy/idn:37814

Udostępnij: