Zapraszamy na jarmark pachnący ziołami – Lawendowy Spichlerz – Muzeum Powozów Galowice

blog-img-08

 

Sierpień pachnie lawendą i innymi ziołami. Plan jest taki, by wszyscy nasi goście miło spędzili niedzielę. Lawendowy Spichlerz, to już impreza z tradycjami.

W tym roku spotkamy się 12 sierpnia, startujemy o 11.00 i zapraszamy w gości – będzie jarmark pachnący ziołami, lokalne produkty ze smakiem, kwietne bukiety, warsztaty dla dzieci, przejażdżki kucykami, promocja książki „Siła ziół” i spotkanie z autorką Patrycją Machałek, która podpowie jak na balonie, czy w ogródku wyhodować rośliny, które poprawią jakość Waszego życia, nauczy, jak przygotować skuteczne napary, maści i ziołowe preparaty na najczęstsze dolegliwości. Dla filatelistów i kolekcjonerów szykuje się nie lada kąsek – unikatowy, jednodniowy datownik „Lawendowy Spichlerz 2018”. Będzie trochę kuchni, przepisów, podpowiedzi, nowych spotkań, inspiracji i wytchnienie…

Przez cały dzień relacje z imprezy na antenie Radia Eska Wrocław.

Polecamy się Waszej uwadze, zapraszamy w gości i czekamy na Was 12 sierpnia, już od 11.00 – Muzeum Powozów Galowice, ul. Leśna 5; tel. 71 316 41 16, www.muzeumgalowice.pl

Na imprezę wstęp wolny!!!


 

Udostępnij: