Zapisy do XIII edycji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

blog-img-08

Zapisy do Turnieju trwajš do 31 marca. Drużyny w kategoriach chłopców i dziewczšt do lat 10, mogš zgłaszać trenerzy, nauczyciele i opiekunowie zespołów ze szkół podstawowych oraz Uczniowskich Klubów Sportowych
Głównš ideš Turnieju, w którym tylko w 2012 roku uczestniczyło ponad 140 000 dzieci z całej Polski, jest wyłanianie największych piłkarskich talentów oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.
Sponsor i Organizator zgodnie podkreœlajš, że najważniejsza jest jednak dobra zabawa i możliwoœć spełniania piłkarskich marzeń dzieci.

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, oprócz wspaniałych piłkarskich zmagań oraz niepowtarzalnych emocji, to również wielkie atrakcje i nagrody dla dzieci, a także trenerów.
Już za sam udział drużyn w eliminacjach gminnych i powiatowych, trenerzy otrzymajš koszulki piłkarskie, a dzieci pamištkowe dyplomy.
Podczas finałów wojewódzkich na wszystkie dzieci czekać będš medale, upominki i dyplomy.
W czasie Wielkiego Finału, który jest wyjštkowym piłkarskim œwiętem, dzieci otrzymajš zestawy strojów piłkarskich, a także wiele innych atrakcyjnych nagród.
Najlepsza drużyna w kategorii chłopców oraz najlepszy zespół dziewczšt, wzniosš w górę Puchar Tymbarku i wyjadš do Londynu na mecz Anglia – Polska na stadionie Wembley.

Szczegółowe informacje na temat zapisów dostępne sš na stronie internetowej Polskiego Zwišzku Piłki Nożnej.

Zapraszamy!

Udostępnij: