Zakup węgla po preferencyjnej cenie – tura II

coal-g6335c6bca_1920

Szanowni Mieszkańcy,

Od dzisiaj tj. 02.01.2023r. w Urzędzie Gminy Żórawina, będą przyjmowane wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego ( węgiel kamienny ) przez gospodarstwa domowe.

Na wybrany okres można złożyć tylko jeden wniosek o zakup węgla na preferencyjnych warunkach.

Wnioski będą przyjmowane do dnia 3 lutego 2023r.

Jednocześnie informujemy, że wnioski złożone w 2022r, są realizowane na bieżąco w roku 2023.

Osoby zainteresowane preferencyjnym zakupem węgla prosimy o składanie wniosków do Urzędu Gminy Żórawina – Biuro Obsługi (parter budynku) przy ul. Kolejowej 6 w Żórawinie w godzinach pracy  od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku.

Węgiel po preferencyjnej cenie będą mogły kupować te osoby, które są uprawnione do dodatku węglowego.

Jednocześnie informujemy, że paliwo stałe zostało zaoferowane gminie w ograniczonych ilościach. Gmina nie ma wpływu na oferowany rodzaj i ilość paliwa stałego jaki został ujęty w ofercie oraz wybór podmiotu oferującego paliwo stałe.

Koszty transportu opału ze składu do gospodarstwa ponosi kupujący.

Sprzedaż węgla odbywać się będzie według kolejności przyjętych wniosków.

UWAGA – Wnioski o zakup preferencyjny węgla będą przyjmowane w Urzędzie Gminy Żórawina do 3 lutego 2023r. ( jest to data wpływu do Urzędu )

Wzór wniosku dostępny poniżej w plikach do pobrania oraz w budynku Urzędu Gminy.