Wyrazy wdzięczności od Rodziców Damiana z Rzeplina za przeprowadzoną akcję pomocy

blog-img-08

W imieniu naszego syna Damiana oraz własnym chcieliśmy serdecznie podziękować za przeprowadzenie akcji, której celem było uzyskanie środków finansowych na walkę z chorobą.

Dziękujemy pomysłodawcom akcji, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie zbiórki, za ich bezinteresowną pomoc, poświęcenie czasu i energii.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomagali i pomagają naszemu synowi. Cieszy nas to, że nie byliście obojętni na los naszego dziecka. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel oraz za wsparcie w walce z chorobą, za wiarę w drugiego człowieka, za bezinteresowną pomoc.

Składamy podziękowania mieszkańcom Gminy Żórawina oraz wszystkim, którzy swoją szlachetną darowizną przyczynili się do uzbierania pieniędzy na dalsze leczenie. 

W szczególności dziękujemy organizatorom, osobom przygotowującym stoiska do degustacji potraw, darczyńcom pysznych potraw, wypieków i napojów oraz fantów na loterię i licytacje, zespołom muzycznym. 

Nie jest możliwe wymienienie wszystkich osób i instytucji, które nam pomogły. Z całego serca jesteśmy wdzięczni wszystkim darczyńcom, doceniamy każdy wkład, każdą złotówkę i każde dobre słowo.

„Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, 
bo nie jesteś sam…”

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć.

Z całego serca DZIĘKUJEMY.

Rodzice Damiana

Udostępnij: