Wykaz miejscowości i ulic gminy Żórawina

blog-img-08

Wszystkie ulice i adresy można odszukać na mapach wroSIP

Bogunów

ul. Jaśminowa, ul. Marii Konopnickiej, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Ślężna, ul. Parkowa

Bratowice

ul. Piastowska, ul. Polna

Zagródki

ul. Akacjowa, ul. Kwiatowa, ul. Malowana, ul. Motocyklowa, ul. Polna, ul. Wiśniowa

Brzeście             

Galowice

ul. Brzoskwiniowa, ul. Dębowa, ul. Irysowa, ul. Jabłoniowa, ul. Jagodowa, ul. Klonowa, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Oławska, ul. Parkowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Poziomkowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Szczęśliwa, ul. Ślężna, ul. Tenisowa, ul. Truskawkowa, ul. Turniejowa, ul. Wiejska 

Jaksonów 

ul. 1-go Maja, ul. Działkowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ładna, ul. Łowiecka, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Ślężna, ul. Wrocławska 

Jarosławice       

Karwiany

ul. Akacjowa, ul. Brzoskwiniowa, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Fiołkowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jesionowa, ul. Kiełkowa, ul. Klonowa, ul. Komorowicka, ul. Lipowa, ul. Majowa, ul. Modrzewiowa, ul. Morelowa, ul. Owocowa, ul. Platonowa, ul. Polna, ul. Rzeplińska, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Wiosenna, ul. Wiśniowa, ul. Wspólna

Komorowice

ul. Mściwoja, ul. Starobaśniowa, ul. Ścibora, ul. Piastów, ul. Popiela, ul. Wiosenna, ul. Wizuna, ul. Wrocławska, ul. Ziemowita

Krajków

ul. Nowa, ul. Parkowa, ul. Południowa, ul. Wschodnia      

Marcinkowice      

Mędłów

ul. Akacjowa, ul. Bliźniacza, ul. Bzowa, ul. Czereśniowa, ul. Dąbrówki, ul. Dębowa, ul. Długopolska, ul. Jana II Dobrego, ul. Kamienna, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Władysława Łokietka, ul. Mieszka I, ul. Migdałowa, ul. Orzechowa, ul. Osiedlowa, ul. Piastów Śląskich, ul. Wesoła, ul. Wiśniowa, ul. Żeglarzy, ul. Żernicka 

Milejowice           

Mnichowice

ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Bukowa, ul. Cisowa, ul. Dębowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jaśminowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Leszczynowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa

Nowojowice         

Nowy Śleszów    

Okrzeszyce                  

Pasterzyce         

Polakowice

ul. Jana III Sobieskiego, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Wiedeńska, ul. Wrocławska

Przecławice

ul. Boczna, ul. Łąkowa, ul. Myśliwska, ul. Okrężna, ul. Strzelińska, ul. Tyniecka

Racławice Małe  

Rynakowice       

Rzeplin                

ul. Akacjowa, ul. Bzowa, Al. Dębowa, ul. Jarzębinowa, ul. Jaśminowa, Al. Kalifornijska, ul. Kalinowa, ul. Kasztanowa, Al. LED, Al. Anny Lewickiej, Al. Lipowa, Al. Anny Eleonor Roosevelt, Al. San Francisco, ul. Sosonowa, ul. Wrocławska

Stary Śleszów      

ul. Boczna, ul. Kwiatowa, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Ogrodowa, ul. Oławska, ul. Parkowa, ul. Piękna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Strzelińska, ul. Ślężna, ul. Wrocławska, ul. Zacisze

Suchy Dwór         

ul. Agrestowa, ul. Dębowa, ul. Dworska, ul. Główna, ul. Gruszkowa, ul. Irysowa, ul. Jaśminowa, ul. Kobierzycka, ul. Leśna, ul. Lipcowa, ul. Lisia, ul. Majowa, ul. Malinowa,  ul. Miodowa, ul. Parkowa, ul. Rysia, ul. Siechnicka, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Szlachecka, ul. Wilcza, ul. Wrocławska, ul. Zajęcza

Szukalice             

Turów                  

ul. Akacjowa, ul. Ametysowa, ul. Bursztynowa, ul. Chabrowa, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Krótka, ul. Lawendowa, ul. Lipowa, ul. Makowa, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Parafialna, ul. Ptasia, ul. Rubinowa, ul. Spokojna, ul. Szmaragdowa, ul. Wrocławska, ul. Wrzosowa 

Węgry                

ul. Kolejowa, ul. Kościelna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Adama Mickiewicza, ul. Miodowa, ul. Młyńska, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Ogrodnicza, ul. Osiedlowa, ul. Polna, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Strzelińska, ul. Szkolna, ul. Wincentego Witosa

Wilczków           

ul. Główna, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Adama Mickiewicza, ul. Południowa, ul. Słoneczna, ul. Tęczowa, ul. Wołyńska, ul. Zachodnia

Wilkowice          

Wojkowice         

ul. Akacjowa, ul. Cicha, ul. Kasztanowa, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, Al. Niepodległości, ul. Radosna, ul. Rajdowa, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Szczęśliwa, ul. Wesoła, ul. Wrocławska, ul. Zdrowa

Żerniki Wielkie   

ul. Badawcza, ul. Lipowa, ul. Młynarska, ul. Wrocławska

Żórawina            

ul. Marii Reginy Janeckiej, ul. Kwiatowa, ul. Sportowa, Al. Niepodległości,ul. Bankowa, ul. Osiedleńcza, ul. Polna, ul. Kolejowa, ul. Małowiejska,ul. Bolesława Chrobrego, ul. Urzędnicza, ul. Wrocławska, ul. Zaułek, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Gimnazjalna, ul. Adama Mickiewicza,ul. Mikołaja Kopernika, ul. Bolesława Prusa, ul. Kasztanowa, ul. Leszczynowa, ul. Lipowa, ul. Wiśniowa, ul. Owocowa, ul. Porzeczkowa, ul. Brzoskwiniowa, ul.Morelowa, ul. Śliwkowa, ul. Truskawkowa, ul. Poziomkowa, ul. Gwiaździsta,ul. Księżycowa, ul. Słoneczna, ul. Władysława Jagiełły, ul. Transportowa,ul. Malinowa, ul. Świerkowa, ul. Polarna, ul. Jagodowa, ul. Agrestowa,ul. Czereśniowa, ul. Badawcza, ul. Fiołkowa, ul. Gruszkowa, ul. Jabłeczna, ul. Jeżynowa, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Tęczowa

Udostępnij: