Wspólne kolędowanie w Żórawinie – uczniowie klas 1-3 tworzą wyjątkową świąteczną atmosferę

IMG_1097

1 grudnia w Gminnym Centrum Kultury odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które było rezultatem zaangażowania dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie. To właśnie ta społeczność, pełna entuzjazmu i wspólnego ducha, zorganizowała urokliwe kolędowanie, przenosząc wszystkich obecnych w atmosferę magii świąt.

W tym radosnym spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy, który wyraził swoją szczególną wdzięczność za zaproszenie do udziału w tej niezwykłej chwili. Teraz, gdy grudniowy klimat unosi się wokół, mieszkańcy gminy mają przed sobą czas pełen magii, który będzie celebrowany poprzez różnorodne inicjatywy szkół, przedszkoli, sołtysów czy  Kół Gospodyń Wiejskich. Kiermasze, mikołajki oraz kolędowanie stanowią doskonałą okazję do wspólnego świętowania i tworzenia niezapomnianych chwil w atmosferze wzajemnej życzliwości i otwartości.

Udostępnij: