Wizyta jednostki OSP Suchodoły w remizie OSP Rzeplin

blog-img-08

W dniu 28 września br. na zaproszenie władz Urzędu Gminy Żórawina gościliśmy w remizie OSP Rzeplin przedstawicieli jednostki OSP Suchodoły, gmina Gościeradów, województwo lubelskie.

Punktualnie o godzinie 14:00 nastąpiło podpisanie umowy darowizny oraz protokołu nieodpłatnego przekazania sprzętu strażackiego. Nasi strażacy za pośrednictwem Pana Wójta Jana Żukowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Żórawina Michała Duszyńskiego, Skarbnika Gminy Krzysztofa Bagińskiego, Radnego Gminy Żórawina Mariusza Damasiewicza, Gminnego Komendanta Ochrony P. Poż. Sebastiana Lewickiego i Prezesa OSP Rzeplin Zbigniewa Wierciucha przekazali na ręce Prezesa OSP Suchodoły Mateusza Owczarza i Naczelnika OSP Suchodoły Jacka Pakuły środki ochrony indywidualnej w postaci: ubrań specjalnych, hełmów, rękawic, kominiarek, butów strażackich a także sito kominowe, dwie radiostacje przenośne Motorola, ubrania koszarowe i sztormiaki. Sort ten choć wysłużył się w naszych jednostkach OSP znajdzie „drugie życie” u druhów z Suchodołów.

W ramach podziękowania strażacy ochotnicy z Suchodołów przekazali na ręce Pana Wójta Gminy Żórawina i Prezesa OSP Rzeplin upominki

Udostępnij: