WAŻNE SPOTKANIE WS DOTACJI NA PANELE PV ORGANIZOWANE PRZEZ GMINĘ ŻÓRAWINA I „OTS WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” 20.12.2017 r.

blog-img-08

Szanowni Państwo, Gmina Żórawina wraz z Oddziałem Terenowym Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość jest organizatorem konkursu grantowego na zakup instalacji fotowoltaicznych. (Możliwość weryfikacji na stronach http://pv-projekt.pl/2017/12/01/ogloszenie-o-naborze-wnioskow/ , oraz stronie  Gminy Żórawina:   https://www.gminazorawina.pl/projekty-unijne/aktualnosci-regionalny-program-energetyki-prosumenckiej-mikroinstalacje ). hcieliśmy Państwa zaprosić na spotkanie w sprawie konkursu grantowego pn.  „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej – mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska”, które odbędzie się 20.12.2017 r. o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żórawinie.

 

SPOTKANIE JEST BARDZO WAŻNE W KONTEKŚCIE PRAWIDŁOWEJ REALIZACJI CAŁEGO PROJEKTU, POCZĄWSZY OD WYPEŁNIANIA WNIOSKU O DOFINANSOWANIE, WYKONANIA RZETELNEGO PROJEKTU TECHNICZNEGO, PRZEZ POINFORMOWANIE O KORZYŚCIACH I ZAGROŻENIACH, JAKIE NIESIE ZE SOBĄ WYBÓR PRZEZ MIESZKAŃCA ŚCIEŻKI INDYWIDUALNEJ LUB GRUPOWEJ PRZY REALIZACJI PROJEKTU (PONIEWAŻ MONTAŻ SAMEJ INSTALACJI TO JEDYNIE CZĘŚĆ CAŁEGO PROJEKTU, PROJEKT TO RÓWNIEŻ MONITORING PRAWIDŁOWOŚCI FUNKCJONOWANIA INSTALACJI PRZEZ TZW. OKRES TRWAŁOŚCI – CZYLI OK 6 LAT OD MOMENTU ROZLICZENIA I DOKONANIA PŁATNOŚCI). NA SPOTKANIU ZOSTANĄ PORUSZONE TE I WIELE INNYCH WAŻNYCH ZAGADNIEŃ.
 

Uprzejmie prosimy o przygotowanie na spotkanie:

• informacji o wysokości opłat za energie elektryczną z faktur za ostatnich 12 miesięcy

• informację o miejscu niezacienionym (o kierunku południowym/południowo-wschodnim/południowo-zachodnim) w m2 na:

1.      dachu skośnym

2.      dachu płaskim

3.      Innych obiektach (garaż, wiata, drewutnia, itp.).

 

PROSIMY O ZAREJESTROWANIE SIĘ NA SPOTKANIE WYSYŁAJĄC MAILA NA ADRES: REJESTRACJA-PV@FEA.PL o treści:

„Imię i Nazwisko ……….

Gmina……………………..”

lub telefonicznie pod numerem 74 645 01 31

 

UWAGA: Jednocześnie informujemy, że Gmina Żórawina nie wspiera żadnych inicjatyw innych podmiotów, poza OTS Wolna Przedsiębiorczość – współorganizatora konkursu granatowego.

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami na stronie oficjalnej www.pv-projekt.pl, oraz stronie Gminy Żórawina:  https://www.gminazorawina.pl/projekty-unijne/aktualnosci-regionalny-program-energetyki-prosumenckiej-mikroinstalacje

Punkt Konsultacyjny Projektu czynny codziennie w godz. 9.00-15.00. Informacje pod nr 713814139. W przypadku wizyt osobistych zalecamy kontakt telefoniczny celem ustalenia terminu i godziny wizyty, celem zapewnienia odpowiedniej ilości czasu i uporządkowania spotkań. Możliwość konsultacji w środy w godz.16:00-18:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Punkt konsultacyjny: pok. 23, Urząd Gminy Żórawina, ul. Kolejowa 6, 55-020 Żórawina.

 

MASZ PYTANIE TECHNICZNE? NAPISZ DO DORADCY TECHNICZNEGO: doradca-zorawina@fea.pl

Udostępnij: