Utrudnienia w ruchu na ul. Gimnazjalnej, Słonecznej i Księżycowej w Żórawinie

blog-img-08

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi na ulicy Gimnazjalnej, Słonecznej i Księżycowej w Żórawinie informujemy, że został zapewniony dodatkowy dojazd dla pojazdów osobowych do ul. Gwiaździstej i Księżycowej od strony ul. Sportowej przez ul. Mickiewicza (utwardzona nawierzchnia gruntowa).

W dniach pomiędzy 27 maja a 10 czerwca 2020r wykonawca inwestycji będzie wykonywał nawierzchnię asfaltową na ulicy Słonecznej i Księżycowej. Prosimy mieszkańców ul. Słonecznej i Księżycowej o umożliwienie wykonawcy bezkolizyjne wykonywanie nawierzchni bitumicznej, w tym usunięcie pojazdów z dróg oraz zmniejszenie częstotliwości przejazdów samochodami po w/w ulicach.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Udostępnij: