Uśmiech, Miłość i Kartki z Życzliwością: SP w Węgrach rozpromieniła dzień w Gminie Żórawina

IMG_1043

21 listopada, w Dniu Życzliwości i Pozdrowień, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Węgrach postanowiła przekroczyć granice klasowych murów i wprowadzić radość oraz uśmiech do serc mieszkańców. Inicjatywa ta była wyjątkowym gestem, który miał na celu promowanie pozytywnego podejścia do życia i wzmacnianie więzi społeczności lokalnej.

Uczniowie ze szkoły zaangażowali się w tworzenie kartek z ręcznie pisanymi i malowanymi wiadomościami pełnymi życzliwości, takimi jak „Miłego dnia”, „love”, czy „Dzień dobry, to jest piękny dzień”. Te proste, lecz wymowne słowa miały sprawić, że ludzie poczują się docenieni i mile zaskoczeni.

Uczniowie z klas 4 i 8 wraz z nauczycielką oraz dyrektorem Panem Kamilem Cioma, odwiedzili Urząd Gminy. Tam dzielili się swoją radością i przekonywali, jak ważne jest być życzliwym wobec innych. Przypominali, że czasem zaledwie kilka słów może sprawić, że czyiś dzień stanie się lepszy.

Warto rozpoczynać dzień od serdecznego przywitania, uśmiechu czy krótkiej wymiany życzliwych słów z kolegami z pracy czy sąsiadami. Prosta życzliwość może mieć ogromne znaczenie i wpływać pozytywnie na atmosferę w społeczności lokalnej.

Życzymy wszystkim uśmiechu jak słońce, radości jak tęcza i serca pełnego życzliwości!

Udostępnij: