Urząd Gminy Żórawina wprowadza e-uslugi

FE_PR-DS-UE_EFFR-pion2-PL-kolor

INFORMACJA


„Zwiększenie dostępności i jakości elektronicznych usług publicznych dla mieszkańców i podmiotów gospodarczych Powiatu Wrocławskiego oraz 8 Gmin: Czernicy, Długołęki, Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Kobierzyc, Mietkowa, Siechnic i Żórawiny”

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, Działanie 2.1 E-usługi publiczne, Poddziałanie E-usługi publiczne 2.1.1 – konkursy horyzontalne.

Szanowni Państwo,

z myślą o zapewnieniu optymalnego komfortu korzystania z usług naszej administracji, Gmina Żórawina wspólnie z 7 gminami oraz Starostweim Powiatu Wrocławskiego podjęła się realizacji ambitnego projektu, którego wymiernym efektem jest wdrożenie nowych jakościowo, elektronicznych usług publicznych w naszych urzędach. Staraniem władz samorządowych udało się pozyskać na ten cel ponad 11 mln zł z Unii Europejskiej. W ramach projektu stworzyliśmy  funkcjonalne narzędzia informatyczne,  które pozwolą każdemu zainteresowanemu podmiotowi  załatwiać sprawy urzędowe szybko i sprawnie, bez wychodzenia z domu, czy biura. To znaczący krok w budowaniu profesjonalnej i nowoczesnej administracji w powiecie wrocławskim, otwartej na potrzeby swoich mieszkańców, przedsiębiorców i partnerów.    

Mam nadzieję, że wprowadzone udogodnienia spotkają się Państwa uznaniem, stając się wygodnym narzędziem do załatwiania spraw urzędowych zarówno w życiu prywatnym jaki zawodowym.  Zachęcam do korzystania z e-usług oferowanych przez naszą administrację!

Jednocześnie pragnę zapewnić Państwa, że zarówno urzędnicy jak i władze samorządowe w dalszym ciągu pozostają do Waszej dyspozycji, gotowi do udzielenia niezbędnej pomocy i wyjaśnień zarówno przy załatwianiu spraw w urzędach jak i rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z naszym powiatem. 

 

                                                                                                                              Jan Żukowski

                                                                                                                               Wójt Gminy Żórawina

Udostępnij: