Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

blog-img-08

19 października w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka.
Dolnośląski Kurator Oświaty, zwracając się do nagrodzonych nauczycieli i pracowników oświaty, wyraził wdzięczność, szacunek i uznanie za codzienną pracę, pasję, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Podkreślił, że dzięki wiedzy, umiejętnościom i serdeczności, jaką otaczają uczniów, stają się Oni wartościowymi ludźmi otwartymi na świat i drugiego człowieka.

Podczas uroczystości zostały wręczone medale za Długoletnią Służbę pani Agacie Szleszkowskiej (srebrny) i panu Szymonowi Głogowskiemu (brązowy) za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej (oboje ze Szkoły Podstawowej w Żórawinie).

Medale zostały przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, którego reprezentował Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak.

Więcej na stronie Kuratorium Oświaty.

 
Udostępnij: