Ulice Gwiaździsta, Kosmiczna w Żórawinie i J. III Sobieskiego w Polakowicach zostaną przebudowane

Polakowice droga umowa 2024.03.22 2

Dziś – 22 marca 2024 r. podpisano kontrakty budowlane na inwestycje drogowe w naszej gminie:

• Przebudowę dróg (ul. Gwiaździsta, Kosmiczna ) w miejscowości Żórawina wraz z kanalizacją deszczową. Prace wykona Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ZURB” s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek ul. Witosa 2 57-160 Borów a wartość umowy to 2 106 402,72 zł. Przy podpisaniu, oprócz właścicieli firmy, władz gminy i pracowników uczestniczyli również: pan Paweł Napierajczyk mieszkaniec Żórawiny oraz Paweł Wójcik – członek Rady Gminy Żórawina.
  • Przebudowę drogi ul. Jana III Sobieskiego w Polakowicach. Firma EKO-PROBUD Sp. z o.o. z Gogolina zwyciężyła w przetargu oferując kwotę 1 179 429,23 zł.

Składamy serdeczne podziękowania za to, że mogło dojść do tego momentu wszystkim zaangażowanym w te przedsięwzięcia mieszkańcom wskazanych ulic oraz radnym – Pawłowi Wójcikowi i Mariuszowi Damasiewiczowi.