TYMCZASOWA ZMIANA ROZKŁADÓW JAZDY LINII AGLOMERACYJNYCH ŁĄCZĄCYCH WROCŁAW Z GMINAMI KOBIERZYCE, SIECHNICE I ŻÓRAWINA.

bez_tytulu_1

Wydział Transportu UM Wrocławia w porozumieniu z gminami aglomeracji, w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia zakłóceń w realizacji kursów wspólnej komunikacji strefowej, wprowadza od dnia 23 maja 2022 roku tymczasowe zmiany w kursowaniu linii 903 i 913.

Zgodnie z informacjami Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia informujemy, że w dniach 18-20 maja nie są przewidywane żadne utrudnienia w realizacji kursów na liniach podmiejskich nr 903 oraz 913. Tym niemniej zachęcamy do monitorowania sytuacji na bieżąco na stronach przewoźnika oraz profilu w mediach społecznościowych.

Pasażerowie korzystający z wymienionych wyżej linii proszeni są o sprawdzenie nowych rozkładów na portalu www.wroclaw.pl .

 

Udostępnij: