Trójkowa Magistrala Rowerowa w Żórawinie 10 sierpnia godzina 16

blog-img-08

Już po raz drugi ruszyła Trójkowa Magistrala Rowerowa Augustów – Szklarska Poręba. Oœmiu œmiałków przejedzie na rowerach z Augustowa do Szklarskiej Poręby pokonujšc trasę ponad 700 km, odwiedzajšc po drodze 12 gmin i miast partnerskich.
W tegorocznej edycji udział bierze także przedstawiciel naszej gminy, radny Miłosz Szczurowski. W zwišzku z tym zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z rowerzystami, które zaplanowane jest na 10 sierpnia w parku w Żórawinie około godziny 16 tej. Rowerzyœci zostanš przywitani przez grupę Klubu Turystyki Rowerowej Gminy Żórawina na ulicy Sportowej a następnie przejadš ulicami Żórawiny do parku.
Wszystkich zainteresowanych, którzy chcš wzišć udział w przejeŸdzie zapraszamy z rowerami na ulicę Sportowš na godzinę 15.50. W spotkaniu z uczestnikami przejazdu udział wezmš: pomysłodawca Magistrali Burmistrz Szklarskiej Poręby – Arkadiusz Wichniak, władze gminy Żórawina, Klub Turystyki Rowerowej Gminy Żórawina oraz mieszkańcy naszej gminy.
W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z rowerzystami oraz otrzymać materiały promocyjno – informacyjne miast i gmin bioršcych udział w projekcie.
Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij: