TRAKO – ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY OD 27 WRZEŚNIA

unnamed_0

W odpowiedzi na liczne wnioski mieszkańców naszej Gminy, od poniedziałku dnia 27 września 2021 r. firma TRAKO wprowadza korektę rozkładów jazdy autobusów linii 513. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć przesunięcie o około 30 minut pierwszego porannego kursu do Wrocławia oraz ostatniego powrotnego na godz. 22:55. W celu usprawnienia dowozu do szkół, wprowadzony został dodatkowy kurs okrężny o godz. 6:55, którym uczniowie z Bogunowa oraz Żernik Wielkich będą mogli dojechać do szkoły w Węgrach, a dojeżdżający z Przecławic i Jaksonowa dotrą na godz. 7:30 do szkoły w Wilczkowie. Dalej autobus ten pojedzie przez Galowice do szkoły podstawowej w Żórawinie. Uczniowie kończący lekcje w Żórawinie po godz. 15:00 otrzymają połączenie w kierunku Żernik Wielkich oraz Bogunowa o godz. 15:35 autobusem, który dalej pojedzie przez Przecławice i Galowice do Wrocławia.

Życzymy przyjemnej podróży!

Udostępnij: