Targi Pracy 15-16 czerwca 2023 r.

Plakat Targi Pracy 2023 qr

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu, Zachodniej Izby Gospodarczej oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy, które odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2023 r. w godz. 9.00-15.00.

Organizowane przez nas Targi Pracy, odbywające się od roku 2006 (z dwuletnią przerwą, spowodowaną pandemią Covid-19), mają już swoją tradycję i na stałe wpisały swoją obecność
w kalendarz znaczących imprez na lokalnym rynku pracy.

Targi odbędą się na terenie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20-22 oraz sąsiadującego Narodowego Funduszu Zdrowia i są adresowane do pracodawców oferujących wolne miejsca pracy przede wszystkim na terenie Wrocławia lub powiatu wrocławskiego. Wystawcom umożliwiamy skorzystanie ze stoisk wystawienniczych, gwarantujemy dobrą organizację i promocję imprezy, którą będziemy realizować w lokalnych mediach, internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych. Udział w Targach umożliwi Państwu zaprezentowanie ofert pracy osobom bezrobotnym, poszukującym pracy oraz planującym zmianę miejsca zatrudnienia.

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie, oczekujemy na zgłoszenia udziału, które przyjmujemy do 2 czerwca 2023 r. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online.

Udostępnij: