Tanecznym krokiem w wakacje! 25 czerwca godz. 12.00 Wstęp wolny!

blog-img-08

W pierwszą niedzielę wakacji Muzeum Powozów Galowice zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na warsztaty tańca i ruchu scenicznego.

Podczas warsztatów dzieci nauczą się podstawowych kroków tanecznych, popracują nad formą ekspresji i postawy scenicznej pod okiem profesjonalistów, a przede wszystkim będą się wspaniale bawić 🙂

Warsztaty poprowadzą:
Bartosz Smoleń – pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dyplomowany instruktor tańca sportowego, posiadacz mistrzowskiej klasy sportowej w tańcu. Trener w Szkole Tańca 4STEP Wrocław.
Michał Kamiński – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowany instruktor tańca. Zajmuje się wieloma technikami tanecznymi takimi jak hip hop, jazz, taniec współczesny. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatów prowadzonych przez choreografów oraz tancerzy największych gwiazd estrady (Justin Bieber czy Beyonce).

Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo pozytywnej energii !

Projekt współfinansowany przez Gminne Centrum Kultury w Żórawinie.

Udostępnij: