Taksówka odpadowa w Gminie Żórawina – przypomnienie

Taxi_Zorawina 09.02.2023_page-0001

Odbiór odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, opon oraz odpadów poremontowych i budowlanych z terenu nieruchomości zamieszkałych w gminie Żórawina, odbywa się od dnia 1 lutego do dnia 30 listopada na podstawie indywidualnych zgłoszeń mailowych bądź telefonicznych.


W okresie od 1 grudnia do 31 stycznia taksówka odpadowa nie przyjmuje zgłoszeń i nie realizuje odbioru odpadów.

email: taksowka.odpadowa@gmail.com

Telefon: 723 220 120
Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) w godz.: 9:00 15:00
Przy zgłoszeniu niezbędne jest podanie nr ID, przypisanego do nieruchomości
oraz posiadanie uregulowanych na bieżąco płatności.

Odbiór odpadów (nie później niż 30 dni od zgłoszenia) będzie możliwy tylko po okazaniu potwierdzenia wniesienia opłat za ich odbiór (opłata za gospodarowanie odpadami wniesiona na konto Związku) i organizowany jest wyłącznie dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Żórawina.

Każda zadeklarowana nieruchomość w zabudowie jednorodzinnej może dwukrotnie w ciągu roku zgłosić potrzebę takiego odbioru, natomiast w zabudowie wielolokalowej czterokrotnie w ciągu roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.slezaolawa.pl w zakładce: ZBIÓRKA OBJAZDOWA > GMINA ŻÓRAWINA.

Udostępnij: