Sztuka ogrodów – spotkanie oraz warsztaty z Jackiem Kuśmierskim w ramach cyklu Sztuka bez Tajemnic

blog-img-08

Kim jest architekt krajobrazu i czym się zajmuje? Jak wygląda proces projektowy krok po kroku? Jak należy przygotować się do samodzielnego zaprojektowania ogrodu?  Jakie są zasady doboru roślin do ogrodu?

Odpowiedzi na te i inne pytanie uzyskacie w czasie spotkania – Sztuka Ogrodów w Muzeum Powozów Galowice.
 

Zapraszamy do uczestnictwa w realizowanym w ramach Dolnośląskiego Programu Mikrowsparcia Europejskiej Stolicy Kultury 2016 – cyklu Sztuka bez Tajemnic w podwrocławskim Muzeum Powozów Galowice.
Sztuka bez Tajemnic czyli galowickie pikniki kulturalne to cykl spotkań ze znamienitymi artystami z Dolnego Śląska, którzy prezentując swoją twórczość przybliżają techniki sztuk plastycznych poprzez przystępny wykład oraz praktyczne, otwarte warsztaty dla dzieci i dorosłych.
 

Spotkanie poprowadzą wrocławscy architekci krajobrazu: Jacek Kuśmierski oraz Joanna Kowalska.

W czasie spotkania odbędą się również otwarte warsztaty dotyczące zasad kształtowania ogrodów przydomowych. Uczestnicy będą mogli zaprojektować własną przestrzeń wokół domu  pod czujnym okiem specjalistów.

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci i dorosłych.

Sobota  27 sierpnia  godzina 14.00.

Wstęp wolny !

Udostępnij: