Szanowni Mieszkańcy Gminy Żórawina.

blog-img-08

Pragnę serdecznie podziękować za świadomy udział w wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października 2018 roku. Spełniając swój obywatelski obowiązek, dokonaliście Państwo wyboru swojego wójta i radnych do Rady Gminy Żórawina. Chcę podziękować Mieszkańcom za to, że oddaliście swój głos na moją osobę. Po raz kolejny obdarzyliście mnie Państwo ogromnym zaufaniem, powierzając funkcję Wójta Gminy Żórawina. Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju naszej gminy jest warta poświęcenia i zaangażowania. Jestem głęboko przekonany, że rozpoczynająca się kadencja samorządu będzie pomyślna. Uczynię wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania, związane z rozwojem Naszej Małej Ojczyzny.

Z wyrazami szacunku

Jan Żukowski


 

Udostępnij: