Święto Plonów w Naszej Gminie: Podsumowanie Niezapomnianych Dni

a4

23 września w miejscowości Przecławice odbyły się ostatnie już w tym roku dożynki zorganizowane w naszej Gminie. To był wyjątkowy dzień, pełen radości, wspólnego świętowania i podziękowań.

Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu wszystkich uroczystości dożynkowych. Przede wszystkim kieruję swoje serdeczne podziękowania do naszych niezastąpionych rolników. Wasza ciężka praca, oddanie i trud w uprawie roli oraz zbiorach są nieoceniane. To dzięki Wam nasza gmina kwitnie, a nasze stoły są zapełnione pysznymi plonami Waszej pracy.

Chciałbym również podziękować sołtysom, kołom gospodyń wiejskich, instytucjom, oraz naszym szanownym sponsorom za ogromny wkład i poświęcony czas przy organizacji wydarzeń celebrujących to ważne dla nas wszystkich Święto Plonów. Wasza praca i zaangażowanie sprawiły, że Dożynki stały się niezapomnianym wydarzeniem, które łączy naszą społeczność.

Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi, dożynki były okazją do celebracji naszej wiejskiej tradycji, wspólnego śpiewania, tańczenia i delektowania się pysznym jedzeniem. To także czas, kiedy mogliśmy razem docenić piękno naszej ziemi i jej plonów.

Razem tworzymy naszą gminę, naszą społeczność, i jestem zaszczycony, że mogę być częścią tego niezwykłego miejsca. Dziękuję Wam wszystkim za Wasze trudy i zaangażowanie w naszą wspólną przyszłość.

Wójt Gminy Żórawina

Jan Żukowski

Fot. źródła:

– https://www.facebook.com/profile.php?id=100000978103690 (26.09.2023)

– https://www.facebook.com/search/top/?q=kolo%20gospody%C5%84%20w%20Wilczkowie (26.09.2023)

– https://www.facebook.com/groups/313540670642864 (29.09.2023)

Więcej zdjęć dostępna pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1wNJaaE6nJEd0233CRIuNcoL_Pk7t1Zrv?usp=sharing

 

Udostępnij: