Świąteczny Turniej Judo w Żórawinie

blog-img-08

17 grudnia w Hali Sportowej w Żórawinie odbył się Świąteczny Turniej Judo. Startowało prawie 140 judoczek i judoków z sekcji w Rzeplinie, Tyńcu Małym, Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Krakowska 98, Kątów Wrocławskich, Żernik Wrocławskich, Wysokiej oraz Żórawiny.

Wielu naszych młodych sportowców pierwszy raz walczyło na zawodach. Widzieliśmy mnóstwo pięknych rzutów, walki kończyły się błyskawicznie 🙂

Wójt Gminy Żórawina, Pan Jan Żukowski, ufundował piękne statuetki, które otrzymali: Hania Furmańska – Kąty Wrocławskie – najmłodsza zawodniczka Staś Wilczak oraz Marcel Bazylewicz – najlepsi zawodnicy Maja Szymańska oraz Ala Wieczorek – najlepsze zawodniczki Amelia Kacalska – najlepszy uczestnik zawodów z Żórawiny.

Ponadto Pan Wójt ufundował nowe judogi dla dwójki wychowanków sekcji w Żórawinie, którzy zdobyli w tym roku medale Drużynowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, Paulinie Woźniak oraz Arkowi Rakowskiemu.

Goścmi specjalnymi byli: Święty Mikołaj oraz Damian Szwarnowiecki, dwukrotny Mistrz Europy i zwycięzca Pucharu Świata. Damian jest wychowankiem MKS Juvenia Wrocław, w którym ćwiczą nasze dzieci.

Szczegółowe wyniki podamy niedługo na stronie www.zabawajudo.pl oraz stronie klubowej www.gwardiajuvenia.pl

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, trenerom, którzy pomagali w organizacji oraz rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta.

Udostępnij: