SUKCES OGÓLNOPOLSKI: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ŻÓRAWINIE TRIUMFUJE NA OLIMPIADZIE KREATYWNOŚCI DI

zdj

Z nieukrywaną radością pragnę ogłosić niezwykły sukces naszej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie oraz ich niesamowitej drużyny „Dzikusów” na Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination.

Dla naszych utalentowanych uczniów i ich niezrównanej trenerki, Pani Luizy Wróblewskiej, marzenia stają się rzeczywistością. Po raz DRUGI z rzędu drużyna z naszej Gminy odniosła zwycięstwo na ogólnopolskiej olimpiadzie DI, czyniąc nasz region jeszcze bardziej wyjątkowym.

Jestem głęboko zaszczycony, że uczniowie z naszej szkoły będą ponownie reprezentować Polskę na światowej arenie kreatywności, podczas finału w Kansas City, Missouri, USA. Ta niezwykła możliwość to wynik nie tylko talentu, ale także ciężkiej pracy, determinacji i wsparcia ze strony Pani Luizy oraz całego zespołu „Dzikusów”.

Serdecznie gratuluję naszym uczniom i Pani Luizie Wróblewskiej tego wyjątkowego osiągnięcia.

Niech ten triumf będzie inspiracją dla wszystkich naszych mieszkańców, aby dążyć do realizacji swoich marzeń i celebrować osiągnięcia naszej społeczności.

Wójt Gminy Żórawina

Jan Żukowski