Spotkanie informacyjne – ws programu „Czyste powietrze”oraz “Ciepłe Mieszkanie” 25.09.2023r. godzina 16:30

Czyste powietrze small

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Gmina Żórawina zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze” oraz  Programu “Ciepłe Mieszkanie”, które odbędzie się w poniedziałek  25 września 2023 r. o godz. 16.30 w Gminnym Centrum Kultury w Żórawinie (mała sala).

Osoba prowadząca : Piotr Ner – Doradca Energetyczny

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programów oraz sposób postępowania w celu uzyskania dotacji.

Zapraszamy Serdecznie  

Więcej informacji o Programie „Czyste Powietrze” można uzyskać pod adresem https://czystepowietrze.gov.pl

Udostępnij: