Spotkanie informacyjne w sprawie autostrady A4 dla tematu „Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe (z węzłem) – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów (z węzłem) i budowa drogi ekspresowej S5 Sobótka – Bolków”

ikonka autostrady

W związku z otrzymaną informacją od, działających w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Konsorcjum firm IVIA i Multiconsult Polska zawiadamiamy o spotkaniu dotyczącym dokumentacji projektowej etapu STEŚ z elementami Koncepcji Programowej i Programem Funkcjonalno-Użytkowym wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.:
Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe (z węzłem) – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów (z węzłem) i budowa drogi ekspresowej S5 Sobótka – Bolków,

które odbędzie się stacjonarnie w dniu 16 listopada 2022r w godzinach 16:00 – 19:00 w Hali Sportowej-Widowiskowej w Kobierzycach przy ul. Dębowej 20.

3. Kb+Wr+Zo – plakat

3. Kb+Wr+Zo – ulotka

 

Udostępnij: