Spotkanie informacyjne dot. prezentacji wstępnych wariantów przebiegów korytarzy autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S5

blog-img-08

W dniu 10 marca 2020r odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wstępnych wariantów przebiegów korytarzy autostrady A4 na odcinku Wrocław Krzyżowa oraz drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8)- Bolków (S3), w którym uczestniczyli przedstawiciele władz Gminy Żórawina wraz z przedstawicielami Rady Gminy.

Za przedstawione studium korytarzowe wraz z analizą techniczno-ekonomiczno-logistyczną rozbudowy/ budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław- Krzyżowa i studium korytarzowe S5 Sobótka- Bolków odpowiedzialne jest biuro projektowe WYG INTERNATIONAL Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr 7 w Warszawie.

Z prezentowanymi na spotkaniu materiałami projektowymi można zapoznać się na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad pod adresem http://www.a4sk.pl/ w zakładce „O projekcie” umieszczonej na górze strony.

Wnioski oraz opinie ( druk ankiety w załączeniu) dotyczące prezentowanych na powyższej stronie przebiegów autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S5 można składać w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 186 ; 53-139 Wrocław , ze złożeniem kopii złożonego wniosku/opinii do wiadomości w sekretariacie Urzędu Gminy w Żórawinie, ul. Kolejowa 6; 55-020 Żórawina w terminie do 18 marca 2020r.

Udostępnij: